Reportaż Ślubny Tatiana i Andrzej 2020

 

Przygotowania Ślubne w domu Panny Młodej

W dobie dzisiejszych różnorodności Sezon Ślubny trwa praktycznie na okrągło i nie można jednoznacznie stwierdzić, kiedy się zaczyna a kiedy kończy(no chyba, że weźmiemy rok kalendarzowy). Tak samo jak moda, staramy się zmieniać trendy wprowadzając nowe rozwiązania, które mają na celu ulepszać z roku na rok wygląd zdjęć nadając im nowy ekskluzywny wygląd.

Fotograf Ślubny Zielona Góra Krystian Polak

 

Przygotowania Ślubne w domu Pana Młodego


Każda młoda para, która zainteresowana jest moimi usługami otrzymuje ode mnie sesję narzeczeńską w cenie pakietu ślubnego, który tworzę pod preferencję przyszłej pary młodej. Obecnie sesja narzeczeńska zdjęcia w plenerze. Przeprowadzam z wami wywiad i słucham waszych oczekiwań, proponuję i doradzam. Wasze zadowolenie jest moim sukcesem a co za tym idzie- obopólne korzyści. Wy macie piękne zdjęcia a ja czuję się zrealizowany. Istotną sprawą, która odgrywa pierwszoplanową rolę jest pierwszy telefon, następnie spotkanie. To wtedy po kilku zamienionych zdaniach czujecie czy coś was urzekło(oczywiście coś poza moim portfolio hehe).

Fotograf Ślubny Zielona Góra Krystian Polak

 

Reportaż Ślubny nie powinien zawierać określonej ilości zdjęć

Jak już wspomniałem wcześniej, każda moja oferta, w tym reportaż ślubny, tworzona  jest indywidualnie i w każdym przypadku zawsze w ten sam sposób podchodzę do najdrobniejszych detali. Po wysłuchaniu waszych możliwości oraz oczekiwań w ciągu kilku minut potrafię przedstawić wstępny pakiet, który w zależności od możliwości jest w pełni edytowalny do dnia zaślubin. Pamiętam czas, kiedy wraz z moją żoną szukaliśmy fotografa z najlepszą ofertą na nasz portfel. Nie urzekał nas fakt, że podając taką a nie inną ilość zdjęć w pakiecie „X”, „Y”, „Z” można w pełni usatysfakcjonować nasze potrzeby.

Fotograf Ślubny Zielona Góra Krystian Polak

Dlaczego ? Już tłumaczę. Regułą reportażu ślubnego jest przedstawienie w najlepszy możliwy sposób każdej chwili, która będzie pamiątką na całe życie. Załóżmy, że wykonam podczas wesela około 2000 tysięcy zdjęć a w pakiecie oferuję 200 w cenie „X”. Czy nie mogę dać ich 300 skoro na tylu wszyscy wyszli świetnie ? Oczywiście, że dam! Nigdy nie sugeruję się ilością a jakością, która w mojej profesji jest wyznacznikiem. Zawsze robię więcej ujęć a wszystko po to, aby mieć z czego wybierać.

Fotograf Ślubny Zielona Góra Krystian Polak

 

 

Zdjęcia Ślubne i Sesja Ślubna Plener

Sezon Ślubny 2020 rozpocząłem dokładnie 11 Stycznia przepięknym ślubem i wspaniałą sesją ślubną w plenerze, z czego niezmiernie się cieszę. Z tej racji przedstawiam wam kilka ujęć z tego dnia. Tatiana i Andrzej to fantastyczni ludzie, którzy swoje „TAK” powiedzieli sobie w Urzędzie Stanu Cywilnego. Sesja Plenerowa odbyła się dosłownie 1.5h przed ceremonią Ślubną a to za sprawą faktu, iż miejsce przez nich wybrane znajdowało się dosłownie 10 minut od ich domu. Podczas sesji zdjęciowej przekazuje parze młodej cenne informacje odnośnie ustawień i mowy ciała. Wszystko po to, aby wyglądali po prostu pięknie. Czasami powtarzamy kadr, jeżeli oczywiście wymaga tego sytuacja. Ostateczny proces przed oddaniem zdjęć to ich obróbka i tutaj zawsze pytam młodych, czy dają mi wolną rękę z doborem kolorystyki. Dodam, że dla każdej pary młodej tworzę trzy palety kolorów dominujących, które w zależności od sceny są wykorzystywane.

Fotograf Ślubny Zielona Góra Krystian Polak

 

 

Fotograf ślubny - oferta 2020/2021

 

Podsumowując mój post chciałbym serdecznie zaprosić was do skorzystania z moich usług. Jako Fotograf Ślubny działam na terenie całej Polski i za Granicą. Do każdego zlecenia podchodzę w pełni indywidualnie mając na celu stworzenie idealnej oferty do waszych potrzeb i zasobu. Moje doświadczenie nie wiąże się tylko i wyłącznie z branżą ślubną, gdyż od kilku lat pracuję na terenie całej Europy tworząc reportaże oraz sesje zdjęciowe podczas ważnych wydarzeń i uroczystości.

Fotograf Ślubny Zielona Góra Krystian Polak

                                                  Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz portfolio, gdzie możecie obejrzeć moje prace.