Sesja Ślubna w Parku Mużakowskim

Sesja Ślubna w Parku Mużakowskim

Szukając miejsca na wymarzoną sesję ślubną kierujecie się miejscem, które zachwyca. W większości przypadków widzieliście już zdjęcia wykonane w wybranej przez was lokacji, co przekłada się na chęć posiadania przepięknych ujęć z wami w roli głównej. Czasami pytacie a ja odpowiadam, Park Mużakowski to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce na sesję ślubną.

Sesja Ślubna w Parku Mużakowskim Fotograf Ślubny Krystian Polak Zielona Góra

Dlaczego Plener w Parku Mużakowskim ?

Miejsce to charakteryzuje bajkowy klimat, który urzeka pokolenia. Podzielony na dwie części po stronie Polskiej i Niemieckiej. Posiada bogatą Książęcą historię, dzięki której jako pierwszy w Polsce został przyjęty do Światowej Sieci Geoparków (Global Network of National Geoparks).

Sesja Ślubna w Parku Mużakowskim Fotograf Ślubny Krystian Polak

Fotograf Ślubny - Musicie wiedzieć, że...

Jako Fotograf Ślubny jestem zobligowany do bycia reżyserem scen. W ten dzień doradzam i prowadzę was krok po kroku tak, abyście czuli się swobodnie. Każda para pragnie mieć jedyne i niepowtarzalne ujęcia, którymi podzieli się z rodzicami, dziadkami oraz najbliższymi. Planując plener ślubny staram się zasugerować wam, aby sesję wykonać w inny dzień aniżeli data ślubu. Mamy wtedy większe pole do popisu, czas nas nie goni, ponieważ wy jesteście już zrelaksowani i nikt na was nie czeka na sali weselnej.

Sesja Ślubna w Parku Mużakowskim Fotograf Ślubny Krystian Polak

Doświadczenie i kreatywność

Plan zdjęciowy może mieć charakter całodniowy, kilkudniowy (wyjazdowy) w kraju lub za granicą. Wszystko jest kwestią ustaleń. Ostatnie lata spędziłem tworząc reportaże na całym świecie. Podczas pracy ze znanymi osobistościami świata modelingu czy sportu nie możesz pozwolić sobie na wpadki a stres i pośpiech czasami panujący na planach zdjęciowych jest dla mnie motywatorem do jeszcze cięższej pracy.

Sesja Ślubna w Parku Mużakowskim Fotograf Ślubny Krystian Polak

Fotografia Ślubna - Zdjęcia jak z bajki

 „Czy macie ochotę na zdjęcia jak z bajki”?. Dosłownie i w przenośni, gdyż fotografia ślubna nie ma ograniczeń a klimat i miejsce w którym tworzymy, czasami opierają się o historie z baśni. Wszystko jest kwestią wyboru i otoczenia. Zawsze powtarzam, wy chcecie mieć piękne zdjęcia a ja chcę być spełnionym fotografem. Jeśli to zagra w 100% , to nie ma innej opcji jak przepiękne i kolorowe chwile, które będą pamiątką dla was na całe życie.

Sesja Ślubna w Parku Mużakowskim Fotograf Ślubny Krystian Polak

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz portfolio, gdzie możecie obejrzeć moje prace.